נשים מספרות

רותם

"תמיד הרגשתי שחסר לי איזה משהו, איזה קסם נשי שגורם לגברים להתעניין. במפגש מרוכז אחד גילית לי שאין שום קסם, רק כמה דברים פשוטים שצריך לעשות ולחשוב עליהם. ה"קסם" שלימדת אותי, שבהתחלה אני מודה שמאד פקפקתי בו, החל להוכיח את עצמו כבר כעבור שבועות בודדים לאחר המפגש. והיום, כמה חודשים אחרי, הדברים הקטנים האלה הם כבר חלק ממני – והדברים הקטנים הם שעושים את כל ההבדל. המון תודה!"

מילי

"הסרטונים שלך עזרו לי בימים הכי קשים ובודדים, בשלבי דייטים לא מוצלחים ובמציאת האני שלי. הצלחתי בזכותך להירגע ולא לרדוף אחרי הזוגיות, הבהרת לי את המחשבות, וכל כך התחברתי לסרטונים שלך ובכלל לקבוצה.

כיף שיש אנשים כמוך, תודה לך דיאנה ולכל הבנות המקסימות שנותנות פה כוח אחת לשניה. תמשיכו לחזק ולהתחזק!"

אלה

"הסיפור שלי התחיל לפני שנתיים כשהחלטתי לקום ולעזוב, לעזוב אותו את האחד שחייתי איתו 17 שנה עם חמישה ילדים ובלי שום ערך עצמי, לצאת לדרך, מצאתי את עצמי לא פעם עובדת כמו רובוט, בלי מחשבות, בלי רגשות, הייתי צריכה הרבה כוח לקום מהבית ולצאת עם מזוודה ביד, ככה התחלתי את גירושיי מזוודה אחת וחמישה ילדים.

 

החברה בחוץ לא עשו לי חיים קלים, שפטו אותי, בחנו אותי, תמיד הייתה תחושה שמישהו מחכה לנפילתי, המשפט הכי חזק שאני זוכרת היה: "מאמי בחוץ אין מציאות ועוד עם חמישה ילדים, אין לך סיכוי למצוא זוגיות", אך אף אחד לא ידע שזה היה משפט שחיזק אותי יותר ויותר, צחקתי בפנים בלב, ומכאן דיאנה יקרה אני חייבת לך תודה כי הסיפור שלי הוא חלום בזכותך.

לפני כחצי שנה הקשבתי לסרטון הדרכה שלך ובו ביקשת לרשום יום בחיי. לקחתי דפדפת שלמה והתחלתי לכתוב, העט לא ירד לי מהיד יום שלי, כתבתי וכתבתי, מה יהיה בן זוגי, איך ייראה, מה אני אוהבת בו, איך יקבל את ילדיי, איך יתאהב בי, בסוף הדף תיארתי את יום הולדתי במחיצתו, אך פעם לא חגגו לי יום הולדת ובמכתב ביקשתי שזה יהיה יום מיוחד לפחות פעם אחת, וכך כתבתי: "ביום הולדתי ה-41 הוא יבקש את ידי".

 

ביום שבת האחרון חגגתי 41 התעוררתי אליו מאורסת, ביום שישי בלילה בנוכחות ילדיי הוא ביקש את ידי והעניק לי טבעת.

בנות יקרות, אף אדם לא יכול להחליט עליכן, אף אדם לא יכול לקבוע או לנבא את עתידכן, הכוח נמצא בידכן בלבד. תבקשו מהלב תבקשו בהתרגשות, תרגישו את הזוגיות מגיעה והיא תגיע בגדול, הגבר שזכיתי להכיר הוא הגבר שזימנתי לעצמי, גבר חלומתיי נמצא במיטתי בכל לילה ובכל בוקר. מודה לך דיאנה ומודה לעצמי וגאה במה שאני ובכוח שנתתי לעצמי. מברכת את כל הבנות בזוגיות טוב ובפורייה."

רעות

"אתמול, באמצע נסיעה באוטובוס ושמיעת מוזיקה באוזניות קפץ לי הכל הפנימי שעליו למדנו ואמר לי שהיום אני מכירה את האחד שלי (קול שתמיד היה שלילי עד היום, אגב).

כמובן שבהתחלה לא זיהיתי את הקול הפנימי הזה והמשכתי ביום שלי כרגיל. הגעתי לרותם, ישבנו, דיברנו, השכלנו וצחקנו מלא. היא מקסימה! והיא ממלאת בכוחות וגורמת לי לעשות דברים שבחיים לא חשבתי שאעשה.

יצאתי משם לכיוון תחנת האוטובוס ואין לי מושג איך יצא שחיכיתי שעה וחצי לאוטובוס שלי שבזמן הזה היה אמור לעבור כבר 3 פעמים.

קר לי, ואני קפואה. מצד אחד אני חושבת על איזה באסה לי שפספסתי את מסיבת הגיוס של בן דודה שלי כי איחרתי ונסענו בלעדיי, מצד שאני אני חושבת על איזה באסה, אני כ"כ גמורה אחרי כל השבוע הזה ועכשיו אני צריכה לסבול את הקור ולהגיע רק ב11 הביתה. מצד שלישי למדתי שהכל לטובה ועכשיו הגיע הזמן ליישם שמה ששלי יהיה שלי ומה שלא לא. אז משמיים נאלצתי לחכות ואמרתי לעצמי שכבר גם ככה אני מחכה, לפחות אכה בכיף עם המחשבות והתובנות שלי ואדבר עם אלוהים – כי הוא שומע!

מפה לשם באוטובוס הכרתי בחור מקסים והייתה שיחה קולחת וכיפית שבסופה גם חיבוק ובקשה לקבל את הפייסבוק שלי.

הייתי מאושרת, זימנת לעצמי את שאכיר את האחד שלי, וגם אם זה פחות יצליח איתו, לפחות גיליתי שאני אחראית לחיים שלי ואני מזמנת ומלחיטה מה יהיה ומה לא.

 

אז תודה לדיאנה, לרותם ולצוות שלגמרי לא נשאר מאחור.

אני מרגישה מאושרת יותר מאז שהתחלתי את הקורס והיום אני בכלל בעננים! תודה על מסירות הנפש, אין לכן מושג כמה אתם מצילות פה בנות. לפחות אותי."

עינב

"רציתי להגיד תודה.

על שעזרתם לי, על שהייתם שם ודחפתם אותי להצלחה, על שהעצמתם אותי וגרמתם לי לפני הכל לאהוב את עצמי.

על זה שנתתם לי כוח להגשמה, על שהייתם אוזן קשבת בכל הזדמנות, ייעצתם בחוכמה, ברצון ובסובלנות אין סופית.

על שנתתם לכל אחת את תשומת הלב והאחריות האישית, ונתתם בנו תורה שמעבר.

תודה שבזכותכם היום יש לי אהבה וזוגיות. זוגיות חלומית שלא חשבתי שתגיע, בן זוג שאני אוהבת ושהאהבה ביננו הדדית.

 

תודה לכם שהוכחתם מעל הכל שיש דבר כזה לאב אקדמי שרואה את טובת תלמידו, שמבטיח הצלחה לתלמידו. אם לא הייתם כל זאת לא היה מתממש."

תיהיי בקשר